CLAROS HAKKINDA

“Claros,Tanrı Apollon’a adanmış Anadolu’daki kutsal bilicilik merkezlerinin en önemlilerinden biridir. MÖ.7 ve 6 yy. başında Kolophon’un baş tanrısı Apollo adına inşa edilen Claros, gizli güçlere sahip kahinleri ile dünyaca ünlüydü. Antik çağın ünlü kehanet merkezi olarak nitelenen Claros, 12 İon şehri arasında kabul edilmez. Özel bir statüye sahiptir. Antik Çağ ozanları Apollon’un kutsal alanı olarak bilinen bu yeri “Işıklı Claros” diye tanımlayarak övgü üzerine övgü yazmışlardır.”

Claros Tour:

Adını antik çağlardan alan Claros Tour, buna yakışır şekilde gücünü, farkını, gizemini, yaratıcılığını ve keşfetmeyi ön planda tutarak 40 yılın turizm deneyimini sizlerle paylaşmaktadır. Claros Tour, kuruluşundan bu yana birbirine güvenen ve uzmanlıklarıyla bütünleşen bir ekiple bir sanat eseri özeniyle hizmet vermektedir. Adını taşıdığı kutsallığı ve övgüyü, hizmet verdiği her alanda müşterilerine yansıtmayı ilke edinerek bulunduğu konuma gelmiştir.

Antik çağların gizemi, bakış açımızın derinliğini; sanatı, el emeğimizle yaptığımız işleri; düşünürleri, farklı ve yaratıcı fikirlerimizi; tanrıları, gücümüzü temsil etmektedir. Sahip olduğumuz tecrübemiz, savunduğumuz ilkelerimiz ve bizi temsil eden vasıflarımızla aradığınız çözüm ortağınız; Claros Tour.

Claros’ un Kahinleri


Ali Rıza Çandarlı,

Genel Müdür

1976 yılında üniversite öğrencisi iken başladığım turizm yolculuğuma 42 yıldır devam ediyorum. Bir aile firması şeklinde çalışıp birlikte gülüp, birlikte üzülüp, birlikte eğlenerek işimizi yapıyoruz.
Hava şartları nasıl olursa olsun çalışmaya devam. Kehanete gerek yok Claros sizin için doğru adres.


Cem Çandarlı,

Yönetici Müdür

Yapım aşamasında…


Alp Çandarlı,

Kongre Müdürü

Yapım aşamasında…


Cemile Hacıferhatoğlu,

Finans Müdürü

Yapım aşamasında…


Berrin Uşkay,

Genel Müdür Yardımcısı

Claros Tour Ailesinin en eski üyelerinden birisi olarak , 30 yıllık Turizm tecrübemle sevdiğim işi yaparak motive oluyorum. Zirve’ye giden yol Claros Tour’dan geçer. Fazla iddalı bir söz diye düşünmeyin memnuniyet, üretkenlik, şans, teşekkür, empati, ekip çalışması, rahatlama ve ilgi başarılı olmamızda en büyük etkenlerdir..


Zeyyat Hürman,

Proje Sorumlusu

Varlığın içinde yokluk çekmek nedir bilir misiniz? İşte ben her şeyi bildiğim gibi onu da biliyorum. Öğrenmek istediğiniz detay varsa, yardımcı olabilmek adına elimden geleni yapacağıma söz veririm.
Arz Ederim!


Beste Sözeri,

Bilet & Rezervasyon Sorumlusu

Cumbalı şirin mi şirin ofisimize sığdırdığımız kocaman dünya ile dolu, enerjik bir ekibiz. Tüm enerjimizi yaptığımız işe yansıtmak en büyük gururumuz. Güvenilir, çözüm odaklı, dinamik ve samimi bir kadroya sahip olmamız hem bizleri birbirimize bağlayan hem de siz müşterilerin memnuniyetini garanti kılan en büyük ortak noktamızdır. Claros ailesinin bir parçası olmanızı memnuniyetle bekleriz.


Müge Belce

Bilet & Rezervasyon Sorumlusu

Aile sıcaklığında bir ofiste çalışıyorsanız başaramayacağınız hiçbir iş yok diye düşünürsünüz her zaman. 7/24 sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için tüm kadromuz ile her an bir telefon kadar yakınınızdayız. Güler yüz, müşteri memnuniyeti, hızlı çözümler temel ilkemizdir bizim.
Claros Tour sizin de 2. Aileniz olmalı