Claros Tour bir kongrenin ana unsurlarından ; delegeleri, sponsorları ve katılımcıları uzman kadrosu ile iletişimini organize eder. Kongre teklif aşamasından sonlandırılmasına kadarki süreçte projeleri yönetir. Bütçe ve nakit akış kontrolü, iş ve bilimsel program geliştirme; bilgi, sunum, iletişim ve teknoloji oluşturma , sosyal program ve eğlence etkinlikleri, tur, transfer, seyahat ve konaklama ihtiyaçlarına kadar denetimini ve organize edilmesini sağlar. Fikir üretme, olay değerlendirme konularında çözüm ortağınızdır.


SEMPOZYUMLAR

Etkili ve akılda kalıcı organizasyonlar için yaratıcı ve uzman ekibimizle tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

SEMİNERLER

Seminerlerinizde ulaşım ve konaklama planlamasından teknik hizmetler ve sosyal aktivitelere kadar tüm organizasyonu kusursuz hizmet anlayışı içinde sizlere sunuyoruz.

BAYİ TOPLANTILARI

Bayileriniz arasındaki iletişimi güçlendiren, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımında sorunsuz ve etkin organizasyon planı sunuyoruz.

INCENTIVE (ÖZEL ETKİNLİKLER)

Size özel, sizleri farklı hissettirecek yaratıcı projeler ile değer katacaktır. Yurtiçi ve yurtdışı Motivasyon Seyahatleri, Kurumsal Gezi ve Toplantı Organizasyonlar, Yurtdışı seyahat ve toplantı organizasyonları.

EVENT, ÜRÜN TANITIMLARI

Çalışmanızın ve emeğinizin meyvesi yeni ürününüzün Piyasaya sunarken onu mümkün olan en iyi şekilde tanıtmanıza yardımcı oluyoruz.( Açılış, Gala ve Kokteyl , Etkinlik Mekanları, İş Etkinlikleri, Sergiler.